До чего сниться наречена

Автор

Сонник, розтлумач нам: до чого сниться наречена у весільній сукні?

До чого сниться наречена в весільній сукні? Такі сни бачать як майбутні наречені, так і просто жінки, чоловіки і навіть малі діти. Цікаво, що більшість з них просто впевнені в тому, що це своєрідне передчуття швидкого одруження. Однак не так все просто.

До чого сниться наречена у весільній сукні: загальне тлумачення

  1. Якщо ви точно впевнені, що в найближчому майбутньому у вас не намічається ніякого весільного торжества, однак бачите в сні дівчину у весільній сукні, то наяву вам належить брати участь в тому чи іншому громадському заході.
  2. Якщо вам сниться дівчина у весільній сукні, яке чомусь забруднене, найближчим часом гряде втрата довірчих відносин з близькими людьми.
  3. Побачити в сні свою знайому, подругу, дочка, внучку, наречену у весільній сукні вважається абсолютно порожнім пророкуванням, оскільки це всього лише віддзеркалення реальної дійсності, яка не є пророцтвом. Однак якщо плаття на приснилося нареченій білосніжне, а брудне, забруднене, прийдешня весілля може бути затьмарена якимись неприємними подіями. Наприклад, хтось із гостей захоче заплямувати репутацію нареченої. Якщо ж плаття або фата уві сні порвані — весілля може взагалі зірватися.

До чого сниться наречена у весільній сукні дівчатам?

  1. Якщо вам сниться примірка весільного плаття, але при цьому ви не є нареченою наяву, то дане сновидіння наповнене глибоким змістом. Справа в тому, що ви з усіх сил метіте на чуже місце. Схаменіться, поки не пізно! Ваші претензії не закінчаться добром. Вам необхідно відмовитися від своїх намірів. В іншому випадку втратите репутацію або що-небудь цінне. Про це вам скаже будь сонник.
  2. До чого сниться наречена, яку ви побачили у весільному салоні? Якщо такий сон має місце бути, то наяву ви просто комусь або чомусь заздрите. Якщо при цьому ви намагаєтеся нахамити нареченій в салоні, то закохаєтесь в одруженого чоловіка в реальному житті.
  3. Самий чудовий сон, який дійсно віщує весілля, будується на тому, що спочатку ви бачите себе в звичайному повсякденному одязі, але потім миттєво одягається в білосніжне весільне плаття. Буде чудово, якщо при цьому поряд з вами з’явиться чоловік, теж одягнений у весільне вбрання. Цей сон сприяє швидке весілля, пропозиція руки і серця може надійти вам протягом наступних тижнів.
  4. До чого сниться наречена у весільній сукні, яка виявилася подругою? Це теж чудовий і добрий сон. Якийсь прозорий натяк на вашу швидке весілля. Але якщо ви побачили в ролі нареченої подругу, яка вже заміжня, знайте, що в її будинку найближчим часом можуть початися малозрозумілі проблеми побутового характеру. Можливий розлучення з чоловіком з власної волі.

Підіб’ємо підсумки

Який би «весільний» сон ви не побачили, знайте, що в будь-якому випадку наречена уві сні — це завжди світлий знак, незалежно від того, хто її бачить: чоловік або жінка, діти, старі . Якщо не звертати уваги на можливі негативні нюанси даного сновидіння, то жінка в білому — це символ чистоти і невинності, всього світлого і прекрасного!

источник: faqukr.ru

Сонник Наречений, до чого сниться Наречений у сні бачити

До чого сниться Наречений за сонником:

Наречений — Якщо молодій дівчині присниться наречений — це до сватання.

До чого сниться Наречений за сонником:

Наречений — Наречений, приснився молодій дівчині, — до побачення.

Малий Велесов сонник

Чому у сні сниться Наречений:

Наречений — Удача, радість (жінці), прибуток, багатство // худо (дівиці), перешкоди, заботи- сміється — обман- бути їм — щастя // печаль, плітки і докори, так сказано в соннику з приводу цього сну.

Сонник для всієї родини

До чого сниться Наречений:

Наречений — Дівчині, яка побачила уві сні нареченого, в найближчому майбутньому належить бути запрошеною на весілля родичів або близьких друзів в якості свідка. Крім того, вам усміхнеться фортуна. Якщо ви уві сні цілуєте свого нареченого, чекайте дрібних сварок. Проте примирення не змусить себе довго чекати. Суперечка з нареченим уві сні означає приємний сюрприз наяву.

До чого сниться наречений — Якщо дівчина бачить свого нареченого в гніві, то це означає сварку і остаточний розрив відносин. Якщо причиною люті нареченого стала сновідіци, то будь-які ваші починання не увінчаються успіхом. Якщо дівчині сниться, що вона кружляє в танці зі своїм нареченим, це означає, що вона буде привертати увагу представників протилежної статі і мати безліч шанувальників. Однак нічого серйозного з таких відносин не вийде.

До чого сниться наречений — Дівчина, якій приснився її наречений, танцюючий з суперницею, означає, що вам варто проявити витримку і терпіння, і вам усміхнеться удача.

До чого сниться Наречений:

Наречений — Приснившийся наречений віщує дівчині несподіване знайомство з привертає її сексуально людиною або зустріч з тим, кого вона давно не бачила. Але в тому випадку, якщо ви вирішите зав’язати з цією людиною які- То інтимні стосунки, вам необхідно проявити особливу обережність — це може привести до несподіваних наслідків.

Сонник езотерика Е.Цветкова

Сонник: Наречений що значить

Наречений — (Наречена) — бути ними — розчарування, сум.

Наречений — Турботи, перешкоди в делах- сміється — обман.

Сонник психолога З. Фрейда

До чого сниться Наречений:

Наречений — Приснившийся наречений (не чийсь-небудь, а абстрактний наречений у костюмі і з традиційним букетом) обіцяє вам зміни в особистому житті. Або ви заведете приємне в усіх відношеннях знайомство з усіма витікаючими звідси наслідками, або змініть свій особистий статус — незаміжня вийде заміж, а нежонатий одружується.

До чого сниться наречений -Якщо уві сні ви бачили нареченого без нареченої — значить, в реальному житті ви страждаєте від відсутності цілісності та гармонійності ваших інтимних відносин. Ви відчуваєте, що все йде зовсім не так, як би вам цього хотілося, але яким чином повернути гармонію сексу, ви не знаєте.

До чого сниться наречений -Якщо ж ви уві сні бачили нареченого разом з нареченою — значить, вашим відносинам як у житті, так і в ліжку можна тільки позаздрити, так сонником інтерпретується цей сон.

Що означає, коли сниться Наречений:

Наречений у сні бачити — Для жінки наречений — радість- самий бути нареченим — плітки і докори. як дівчині присниться жених, то чорт. Після такого сну треба чекати якогось лиха.

До чого сниться Наречений за сонником:

Наречений — Для вдови наречений сниться до того, що вона більш не вийде заміж. Для дівиці побачити уві сні сватання нареченого означає, що цього року їй не бути замужем.

Наречений — Бути самому — розчарування, плітки, обман. Бачити — для жінки радість, надія. Бачити для чоловіка — печаль. Наречений і наречена разом — розлука, глибока печаль.

Єврейський сонник Азара

Сонник: Наречений бачити уві сні

Наречений — Любовна інтрига

Сонник білого мага Ю.Лонго

До чого сниться Наречений — Ми будемо розглядати символ «наречений» в абстрактному плані. Усі конкретні прив’язки в даному випадку недоречні. Природно, що дівчині сниться напередодні весілля її наречений, а якщо до весілля справа не дійшла і їй сниться її залицяльник, сон просто означає, що молода людина думає, нудьгує і чекає зустрічі. Отже, якщо вам наснився наречений (в темному костюмі, білосніжній сорочці, з букетом та іншими атрибутами), сон знаменує зміни в особистому житті. Можливо, ви нарешті познайомитеся зі своєю майбутньою другою половиною. У всякому разі, час цьому сприяє.

До чого сниться наречений -Вам снився наречений без нареченої — ви відчуваєте, що якимось чином порушена цілісність, гармонійність ваших стосунків з протилежною статтю. Вам треба терміново зайнятися відновленням цієї гармонії.

До чого сниться наречений — Якщо вам сниться наречений разом з нареченою, значить, вашим відносинам нічого не загрожує, тому що ви з вашим близьким людиною трепетно один до одного ставитеся і поважаєте почуття один одного. Це взагалі хороший знак — коли сняться наречені.

Якщо сниться Наречений:

Наречений — Бачити до подій, обставинам. Бути самому накликати на себе неприємності своєю зухвалою поведінкою.

Сонник апостола Симона Кананіта

Бачити у сні Наречений

Наречений — Любовна інтрига

До чого сниться Наречений:

Наречений (наречена) — Бути ними — розчарування, печаль- бачити — радість.

Сонник: Наречений бачити уві сні

Наречений, наречена — Такий сон є нещасливим. Він передрікає горе і розчарування. Ви будете сумувати про втрату родича.

источник: supermg.com

До чого сниться наречена – тлумачення різних сонників

Для того щоб зрозуміти, чому вам приснилася наречена, необхідно розібратися у своїх думках і бажаннях. Багато дівчат хотіли б бачити себе у весільній сукні, але обранець-не квапиться з пропозиціями руки та серця.

Якщо ж ви вже заміжня тривалий час, то ймовірно, ви не хочете вживати свій вік, своє існуюче положення і підсвідомо прагнете повернутися в те відчуття романтики, яке випробовували раніше.

Молоді чоловіки можуть відчувати панічний страх перед відповідальним кроком, небажання одружуватися і переходити на новий етап у своєму житті – теж можуть викликати такий сон вночі.

Якщо ж подібні думки вас не відвідують – необхідно врахувати вигляд і настрій нареченої, її дії, які впливають на результат тлумачення. Крім цього, ви повинні проаналізувати свої емоції, які залишилися після сну – чим вони приємніше, тим позитивніше тлумачення. У будь-якому випадку, бачити наречену у своєму сні має пояснення.

До чого сниться наречена – по соннику Міллера

Якщо молода дівчина бачить себе нареченою у весільній сукні – це означає, що дуже скоро вона отримає спадок, який принесе їй велику радість. Якщо ж неприємні відчуття, плаття не по ній, настрій поганий – чекають швидкі розчарування в любові. Якщо крім сукні надіта біла фата – сон попереджає про настання хвороби.

Якщо уві сні вам доводиться цілувати наречену, то це передвіщає щасливе примирення друзів. Але якщо при поцілунку вона виглядає втомленою і безпорадної – вам не принесуть радості будь-які дії і успіхи ваших друзів і знайомих. Якщо ж наречена цілує вас – це говорить про міцному здоров’ї, яке вона вам дарує. Якщо ви бачите, що наречена цілує оточуючих людей, то це обіцяє вам поява нових друзів і отримання незримих задоволень.

Якщо ж у реальному житті ви – наречена, і уві сні бачите і відчуваєте байдужість до свого майбутнього чоловіка – у вашому житті з’являться деякі обставини, які затьмарять кілька найближчих днів. Необхідно утриматися від конфліктів з близькими людьми і друзями.

Якщо чоловік бачить багато наречених відразу, це означає, що незабаром він буде працювати в жіночому колективі або знаходиться в постійній увазі жінок.

До чого сниться наречена – по соннику Фройда

Якщо ви бачите себе нареченою свого коханого чоловіка – це означає, що у вашому особистому житті настають зміни. Можливо, настане примирення з людиною, з яким ви давно у сварці. Швидше за все, ви занадто напористі у відносинах зі своїм обранцем, вимагаючи від нього максимальної серйозності – стримайте свої бажання і наполегливість і ваші шанси зростуть.

Якщо ви жінка і бачите свою дочку нареченою, то це говорить про те, що ви постійно порівнюєте себе з нею – звертаєте увагу на свої вікові зміни в зовнішності і характері. Ви хочете бути на її місці і переживати її успіхи.

Якщо чоловік побачив свою обраницю нареченою, то це говорить про його невпевненість в своїх чоловічих здібностях, він постійно думає про те провал. У сні ж чоловік повертається до того успіху, яким він користувався раніше у жінок.

Якщо ви чоловік і ваша дочка уві сні в якості нареченої – чекає швидке, веселе подорож або захоплююча прогулянка. Швидше за все, ви зустрінетеся з людиною, яку давно не бачили, але хотіли б побачити.

До чого сниться наречена – по соннику Ванги

Якщо ви побачили себе в сні у весільній сукні, це означає, що в реальному житті вам зроблять любовне пропозицію, але необов’язково руки і серця. Якщо чоловік бачить наречену уві сні – це попередження про скоре одруження і, можливо, про несподівану вагітність своєї обраниці.

Якщо наречена на момент одруження знаходиться в положенні – це обіцяє корінні зміни в житті – можлива швидка вагітність, яка принесе радість. Це означає, що ви готові до появи дитини. Також бачити вагітну наречену уві сні для чоловіка означає, що він витратить багато сил на вирішення проблеми, яка того не варта.

До чого сниться наречена – по соннику Ностардамуса

Якщо чоловік бачить наречену красивою, молодою і здоровою – його справи підуть краще, очікується просування по кар’єрних сходах або надбавка до зарплати. Якщо ж дівчина хвора, безпомічна, недоглянутя – це говорить про неприємності на роботі і вдома, можливе боргом і нестерпному очікуванні, відсутності порядку у думках. Якщо дівчина в сні у весільній сукні, це означає страждання і страх у реальному житті, які спричинять великі, не зовсім приємні зміни. Якщо шлюбна церемонія проходить без вас, цей сон – попередження про найближчому самотності і смутку, неприємному очікуванні.

Якщо ваша дівчина втікає з-під вінця в майбутньому вашу сім’ю може очікувати розлучення з вини чоловіка, бачив такий сон. Якщо наречена, яка втекла, не ваша – все одно таке сновидіння обіцяє нещастя і втрати.

До чого сниться наречена – по соннику Лоффе

Якщо жінка бачить свого обранця з іншого нареченою – це віщує смуток, страхи і неприємні спогади. Це може означати сварку з коханою людиною або навіть розставання в реальному житті. Бачити наречену плаче і переживає означає нещасливе заміжжя, яке не буде припускати взаємних любовних почуттів.

Якщо ви побачили в якості нареченої літню жінку, це знак, що пора починати здійснювати свої мрії і бажання, інакше буде пізно. Необхідно терміново змінювати свій підхід до життя і кардинально починати діяти.

Дівчині спостерігати за нареченою у сні – швидше за все ви зустрінете потрібної людини, які викличе романтичні почуття. Зі старими відносинами, мабуть, доведеться попрощатися. Якщо ви подруга нареченої – вас чекають хороші і дорогі подарунки, матеріальне благополуччя і успіх. Якщо подруга нареченої уві сні побачила підв’язку – значить, їй скоро доведеться виходити заміж.

Чоловік спостерігає за нареченою – сон говорить про присутність страху зради його обраниці. Сон, де ви танцюєте з нареченою заявляє, що ситуація ненадійна і непостійна. Можливо, ви дізнаєтеся про свою партнерку небажані подробиці її особистого життя або про можливу зраду, зраду.

Дуже поганий сон – якщо наречена лежить у труні. Бачити це означає багато сліз розчарувань, горе. Після такого сну, на наступний ранок потрібно сходити до церкви і помолитися. Якщо чоловік бачить, що його наречена померла – варто чекати прикрощів, страждань і проблем в справах. Якщо ховають наречену у весільній сукні чорного кольору – жити вам з нелюбом у шлюбі.

До чого сниться наречена – по соннику Хассе

Сниться наречена в білому весільному платті – чекають печаль і смутку, в чорному платті – вступ у шлюб проти волі своєї і не з любові, в червоному платті – попередження про можливу пожежу або катастрофі. Якщо наречена на весіллі без фати і прикрас – це означає, що ваші надії щодо нових справ не збудуться. Якщо наречена на церемонії без взуття – не слід починати нові проекти, бо це безперспективно з боку тимчасових, духовних і грошових витрат.

Якщо незаміжньою дівчині приснилося, що наречена її рідна сестра – це означає, що їм обом сподобається один і той же молодий чоловік.

Бачити втекла наречену у сні – реальний шанс втратити можливість отримати матеріальну прибуток. До втрати репутації та честі сниться смерть нареченої під час вінчання.

До чого сниться сукня нареченої

Якщо наснилося гарне, пишне весільне плаття, що вам подобається – у вас скоро з’явиться шанувальник, який можливо покличе заміж. Брудне і неприємне плаття сниться до тягостному розставання з коханим, яке забере у вас багато енергії і життєвих сил. Також неохайне плаття віщує найближчий ганьба.

Якщо уві сні вам шиють весільну сукню, то ви скоро підете заміж. Також це говорить про придбанні матеріальних благ, стрімкий успіх та визнання.

Наречений і наречена у сні

Бачити нареченого і наречену у сні означає великі зміни в реальному житті. Якщо пара щаслива і задоволена своїм становищем, радіють майбутнього одруження, то зміни будуть позитивними і відбудуться негайно в осяжному майбутньому. Крім того, молода подружня пара-це символ успіху і великого шляху в особистому житті і не тільки. Процес вінчання у сні теж говорить про нових починаннях, які будуть благополучними.

Побачили себе в якості нареченої з нареченим в парі – чекають розчарування й неприємності на роботі найближчим часом.

источник: radka.in.ua

Сонник Наречена, до чого сниться Наречена у сні бачити

До чого сниться Наречена за сонником:

Наречена — Бачити наречену, одягнену у весільне вбрання, — до невинності дівчини.

До чого сниться Наречена за сонником:

Наречена — Побачити в сні наречену — страждати від любові.

Наречена за сонником:

Наречена — У твоєму житті передбачаються великі зміни на краще, так за сонником трактується цей сон.

До чого сниться Наречена за сонником:

Наречена — Якщо молода жінка бачить себе у сні нареченою і з задоволенням одягає на себе весільне вбрання, її чекає спадок, який надзвичайно її порадує. Якщо при одяганні у нареченої виникли неприємні відчуття — вона буде страждати від розчарувань у своїх уподобаннях. Цілувати в сні наречену — до щасливого примирення друзів. Якщо вона виглядає втомленою і хворий, вам не доставлять задоволення успіх і вчинки ваших друзів. Якщо вона цілує вас, сон обіцяє вам прекрасне здоров’я. Якщо наречена цілує інших — це віщує багато друзів і задоволень.

Малий Велесов сонник

Чому у сні сниться Наречена:

Наречена — Ожіданіе- своя — небезпека- чужа — печаль- у вінку — до пожежі.

Сонник чаклунки Медеї

Наречена за сонником:

Наречена — У снах жінок часто відображає власний образ, хоча і з іншою зовнішністю. У чоловіків — символ внутрішньої жіночності або заклопотаності браком. Жінкам — бачити себе або іншу нареченою — очікування, самотність. Чоловікові бачити чужу наречену — попередження про соперніке- свою наречену на весіллі — небезпека, так сказано в соннику з приводу цього сну.

Сонник для всієї родини

До чого сниться Наречена:

.Побачити в сні Наречена — Ви отримаєте несподіваний спадок, у вашому житті настане «біла смуга», якщо ви побачите себе у сні нареченою, яка радіє своєму наряду. Ви розчаруєтеся в своєму обранцеві або в обраній професії (якщо ви вчитеся, то поміняєте місце навчання), якщо уві сні ви з небажанням приміряли весільну сукню. Якщо уві сні ви, вітаючи наречену, поцілували її в щоку, то наяву ви помиріться з людиною, з яким довго були у сварці. Якщо ви бачите нареченою себе і цілуєте інших, ваше подальше життя буде виконана задоволень, у вас з’явиться багато друзів. Якщо уві сні вас цілує наречена, довгі роки ви не будете скаржитися на здоров’я. Не виключено, що ваш обранець отримає багатий спадок. Цілувати наречену, незадоволену церемонією, означає заздрість по відношенню до рідних і близьких.

До чого сниться Наречена:

Наречена — Якщо дівчина в сні бачить себе нареченою і виходить заміж, в реальному житті її чекає вигідну пропозицію. Причому зовсім не обов’язково, що їй запропонують стати чиєюсь- То дружиною, швидше за все, впливова людина захоче бачити її в ролі своєї коханки. Якщо наречену уві сні бачить чоловік, такий сон попереджає його про вимушену одруження в результаті вагітності партнерки.

Сонник езотерика Е.Цветкова

Сонник: Наречена що значить

Сонник психолога З. Фрейда

До чого сниться Наречена:

Наречена — Для жінки бачити в сні себе нареченою своєї коханої людини означає швидку зміну в особистих відносинах. Можливо, це буде примирення після довгої сварки з тим, з ким ви давно вже зневірилися налагодити контакт. Ваша проблема в тому, що ви занадто вимагаєте від свого обранця офіційного визнання ваших відносин. Стримуйте трохи свій запал, можливо, через деякий час ваші шанси будуть набагато вище. Якщо уві сні ви (йдеться про жінок) побачили свою дочку нареченою, то такий сон говорить про те, що ви підсвідомо порівнюєте себе з нею і часто порівняння буває не на вашу користь. Ви відзначаєте, що постаріли, змінилася зовнішність, зіпсувався характер. Ви уявляєте себе на її місці, вам хочеться того ж успіху, що має вона. Якщо ж чоловік побачив свою партнерку або навіть дружину в образі нареченої, то такий сон говорить про те, що він в даний час не впевнений у своїй чоловічій силі, йому здається, що ось-ось його спіткає провал. І в сновидінні він намагається повернутися до того часу, коли успіх був гарантований. Якщо чоловік побачив свою дочку в якості нареченої, то цей сон передвіщає сновидцу швидку розважальну прогулянку, яку він проведе з величезним задоволенням. Можливо, це буде довгоочікувана зустріч з тим, кого він довгий час не бачив і потай бажав би побачити, так сонником інтерпретується цей сон.

Що означає, коли сниться Наречена:

Наречена — Нареченою себе бачити — небезпека.

До чого сниться Наречена за сонником:

Наречена — Наречена сниться — до нового, гарного початку, до надії на покращення.

Наречена — Очікування. Для чоловіка — ситуація в справах залежно від того, як вона виглядає (напр., Стара або негарна). Негарна і погано одягнена — довге очікування, безперспективна, невдала діяльність. Бачити невеству для жінки — Самотність-стан непорочності, невинності, чістоти- оманлива надія (для дівчини). Бути самою — ожіданіе- страданія- духовне самопізнання (вираз: бути «нареченою хрестовий», «заручення» з Крішною, Шивой . ) — смерть духовна, свого минулого життя, т. Е — великі зміни. Для ділової жінки нареченою бути — невдала угода або прибутку довго чекати, наступного соннику ви можете дізнатися іншу трактовку.

Бачити у сні Наречена

Наречена — Щасливий знак — побачити уві сні наречену: сон передвіщає щасливу зустріч або шлюб по любові.

До чого сниться Наречена:

Сонник психолога Г. Міллера

До чого сниться Наречена у сні:

Наречена — Якщо молода жінка бачить себе у сні нареченою — це віщує їй отримання спадщини, яке надзвичайно її порадує. Але тільки в тому випадку, якщо вона із задоволенням одягає на себе весільне вбрання. Якщо при цьому у неї неприємні відчуття — вона буде страждати від розчарувань у своїх уподобаннях. Побачити в сні, що ви цілуєте наречену, означає щасливе примирення друзів. Якщо наречена цілує інших, це віщує вам багато друзів і задоволень. Якщо вона цілує вас, сон обіцяє вам прекрасне здоров’я. Можливо, що ваша кохана несподівано отримає спадщину. Цілувати наречену і помітити, що вона виглядає втомленою і хворий, означає, що вам не доставлять задоволення успіх і дії ваших друзів. Якщо реальна наречена бачить уві сні, що вона байдужа до свого чоловіка, це віщує масу неприємних обставин, які зіпсують їй кілька днів у її нового життя.

Єврейський сонник Азара

Сонник: Наречена бачити уві сні

Наречена — До заздрощів, до нехороших думок

Якщо сниться Наречена:

Наречена — Бути нареченою. Для дівчини вам належить залишитися незаміжньою, можливо, у зв’язку з війною. Для заміжньої жінки залишиться вдовою через суспільних негараздів, небезпека нависла над вашим чоловіком. Вдові, розведеною до сліз. Бачити наречену для жінки обнови, дорогі подарунки. Для чоловіка вигода, удача. Наречений свою наречену поліпшення життєвих обставин, пов’язане з укладанням шлюбу.

Сонник апостола Симона Кананіта

Бачити у сні Наречена

Наречена — Своя — небезпека — чужа — печаль

источник: supermg.com

Наречена. До чого сниться Наречена

Якщо молода жінка бачить себе під час сну нареченою — це пророкує їй отримання спадщини, яке надзвичайно її порадує. Але лише в тому випадку, коли вона із задоволенням одягає на себе весільне вбрання. Якщо при цьому у неї неприємні відчуття, вона буде страждати від розчарувань у своїх уподобаннях.

Побачити в сні, що ви цілуєте наречену — значить щасливе примирення друзів.

Якщо наречена цілує інших — це пророкує вам безліч близьких і задоволень.

Якщо вона цілує вас — такий сон пророкує вам прекрасне здоров’я. Можливо, що ваша кохана несподівано отримає спадщину.

Цілувати наречену і помітити, що вона виглядає втомленою і хворий — означає, що вам не доставлять задоволення успіх і дії ваших друзів.

Якщо реальна наречена бачить уві сні, що вона байдужа до свого чоловіка — це пророкує масу неприємних обставин, які зіпсують їй кілька днів до її нового життя.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що вона наречена і отримує задоволення від того, що надягає вінчальну сукню — це передвіщає їй одержання спадщини і вигідний шлюб.

Однак якщо їй неприємно одягати весільну сукню — це означає, що вона розчарується в любові.

Якщо вам сниться, що ви цілуєте наречену — це означає, що ви помиріться зі своєю коханою. Якщо наречена цілує вас, ваша обраниця отримає спадок і стане багатою.

Якщо справжньою нареченій сниться, що вона незадоволена своїм чоловіком — це означає, що перші дні її життя з чоловіком будуть затьмарені неприємностями.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Наречена у сні — символізує зміни і новизну. Чим щасливіші вона виглядає у вашому сні, тим краще обіцяють бути і зміни.

Бачити у сні чиюсь наречену — знак того, що ви можете взяти участь в якомусь великому починанні.

Молода і красива наречена — передвістя успіху і радості.

Побачити в ролі нареченої стару — це сигнал про те, що ви ризикуєте запізнитися із здійсненням якихось важливих задумів.

Якщо уві сні жінка бачить себе нареченою — то такий сон обіцяє їй доленосні зміни і початок нового періоду в її житті.

Сонник для всієї родини
Наречена — ви отримаєте несподіваний спадок, у вашому житті настане «біла смуга», якщо ви побачите себе у сні нареченою, яка радіє своєму наряду. Ви розчаруєтеся в своєму обранцеві або в обраній професії (якщо ви вчитеся, то поміняєте місце навчання), якщо уві сні ви з небажанням приміряли вінчальну сукню.

Якщо уві сні ви, вітаючи наречену, поцілували її в щоку — то наяву ви помиріться з людиною, з яким довго були в сварці.

Якщо ви бачите нареченою себе і цілуєте інших — ваше подальше життя буде виконана задоволень, у вас з’явиться багато друзів.

Якщо уві сні вас цілує наречена — довгі роки ви не будете скаржитися на здоров’я. Не виключено, що ваш обранець отримає багатий спадок.

Цілувати наречену, незадоволену церемонією — означає заздрість по відношенню до рідних і близьких.

Сонник від А до Я
Бачити у сні наречену у шлюбній сукні і з квітами — передвіщає обдурені очікування і нездійснені мрії.

Побачити вінок нареченої — до щасливому дозволу невизначеного і скрутного становища.

Цілувати в сні наречену — обіцяє примирення ворогуючих сторін.

Наречена, яка, підпивши на весіллі, цілує відчайдушно всіх гостей поспіль і не по одному колу — такий сон віщує який побачив його масу добрих друзів, з якими завжди можна весело провести час у тісній компанії.

Бачити в сні себе подружкою нареченої на її весіллі, яку наречена цілує зі сльозами щастя на очах — це до прекрасного самопочуття протягом всього майбутнього дня.

Цілувати в сні наречену, на місці якої могли б опинитися Ви — це означає, що Вас не порадують успіхи Ваших друзів і не завдасть приємності спілкування з ними.

Для нареченої бачити сон, в якому вона в розпал весілля позбавляється свого новоспеченого чоловіка — передвіщає безліч непередбачених і вкрай небажаних обставин, які в реальному житті затьмарять її майбутнє незабаром одруження.

Якщо нареченій сниться, ніби молодий чоловік дарує їй в день весілля дорогоцінне намисто і браслет — це віщує, що у неї виникнуть сумніви в його вірності в ході запойной і недолугої весілля.

Еротичний сонник Данилової
Якщо дівчина в сні бачить себе нареченою і виходить заміж — в реальному житті її чекає вигідну пропозицію. Причому зовсім не обов’язково, що їй запропонують стати чиєюсь дружиною, швидше за все, впливова людина захоче бачити її в ролі своєї коханки.

Якщо наречену у сні бачить чоловік — такий сон попереджає його про вимушену одруження в результаті вагітності партнерки.

источник: morfei.com.ua